Polovina z toho, co sníme, udržuje naživu nás. Ta druhá polovina lékaře

Stránky se aktualizují, děkuji za pochopení

Co potřebujete vědět o jídle, abyste při hubnutí nedělali chyby?

Stále se točíte v kruhu, kdy hubnete a nabíráte? Nebo snad nehubnete vůbec? Už jste zkusili internetové diety, babské rady a přesto učička na váze  stojí jak přibitá?

Stop! Tudy cesta nevede. Pokud nemáte čas a chuť studovat vše, co se kolem výživy točí, nabízím vám řešení. 

Nejen, že umím připravit jídelníčky včetně receptů a nákupního listku, ale zároveň respetuji individualitu, ať už se to týká vynechání potravin, které klientovi nechutnají, či uzpůsobení frekvence stravování tak, abychom zajistili hladký chod osobního či pracovního života.

Pojďte se mnou od první schůzky, kde si popovídáme o vašich možnostech a cílech, přes analýzu složení těla, sestavení individuálního jídelníčku až k vytyčeným cílům, kvůli kterým to všechno podnikáte. Naučím vás zdravě se stravovat, poskytnu motivaci a podporu k naplnění vašich cílů a pomůžu najít cestu ke zdraví, vitalitě a postavě vašich snů.

Vzhledem k tomu, že je pohyb naprosto nezbytnou součástí nejen redukce tuků, ale celkově zdravého životního stylu, nabízím zároveň služby fitness trenéra. 

Jídelníčky nedělám pro

  • diabetiky 1. stupně,
  • děti do 15 let,
  • osoby s ledvinovým, žlučníkovým, jaterním a jiným onemocněním vyžadující přísný nutriční režim,
  • osoby trpící některou z forem PPP (poruch příjmu potravy) a zároveň nejsou v péči psychoterapeuta.

Zaujala Vás moje nabídka? Nebo se chcete jen nezávazně na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište! Ráda Vaše dotazy zodpovím.  

Pro více informací o službách klikněte na obrázek

Instagram

Nezapomněli jste na trénink?