Úspěchy mých klientů

Děkuji všem klientům, kteří se rozhodli vystoupit z komfortní zóny a vydali se za postavou snů! Vaše pokroky a radost z výsledků je to, co mě naplňuje a zároveň potvrzuje, že jsem si vybrala správné povolání

Iva 

Monika je pro mě důkazem toho,  že ví ,co dělá. Dostala mě do skvělé formy! A to jsem si myslela, že vzhledem k mému věku, už to nepůjde tak snadno (50). Po různých nefunkčních dietách mě naučila jak se správně zdravěji stravovat a jak cvičit. Její jídelníčky jsou perfektní! Chutné a vyvážené. Cítím se skvěle a za to ji moc děkuji! Moje váha šla směrem dolů a moje sebevědomí směrem nahoru.
 
Je prostě nejlepší! 

Marie 

"Byla jsem nadšená, když jsem Monču poznala, vždycky jsem se bála jít do posilovny a začít cvičit, styděla jsem se, měla jsem strach, že budu cvičit špatně. S Mončou jsem se cítila dobře a jistě, že to, co dělám, dělám správně a dává to smysl.Celkem brzy jsem viděla výsledky a tuku ubývalo.Mohla jsem si konečně dovolit kraťasy a sukně, do kterých jsem se nevešla. Nikdy jsem nevěřila, že to dokážu. Bohužel jsem přestala kvůli práci, ale dodnes vím, co jíst a postavu jsem si celkem udržela, jen už se necítím plná energie jako dřív. Po roce necvičení jsem objednaná na vážení a rozhodnutá se k tomu vrátit, ten pocit po tréninku je k nezaplacení, kdo nezažil, nepochopí." 


Ivona 

"Chtěla bych moooc poděkovat Monice za nový náhled ke změně jídelníčku a tím hlavně postavy.

Už jen ten pocit, když se kvůli nové postavě konečně cítím dobře v jakémkoliv oblečení. Musím říct, že shodit téměř 5 kg tuku za 2 měsíce bez hladovění by bylo pro mne doposud výplodem nějaké fantazie.... a ona je to realita. Popravdě řečeno bez jejího striktního dozoru bych to sama nedala a nenápadně se vracela se ke starým zvykům... Díky Monice vím, že to fakt funguje.

Ještě jednou děkuji, a přeji Ti hooodně takto spokojených klientů :) 

Denisa 

„Spolupráce s Mončou byla parádní. Sportu se věnuji už řadu let, ale nikdy se nedostavovaly valné výsledky.  Absolvovala jsem 20 lekcí a velmi mne překvapilo, kam jsem se posunula za pouhé dva měsíce. Naučila mě správně cvičit, vše mi vždy vysvětlila, podporovala mě a hecovala, když jsem si myslela, že ze sebe už víc vymáčknout nedokážu😂 Jsem přesvědčená, že s její spoluprácí budete stejně spokojeni jako já🙂.“

Kateřina 

„Spolupráce s Mončou je perfektní, je to pozitivní človíček, který svoji pozitivitu přenese i na vás a máte hend mnohem větší chuť bojovat až do svého vysněného konce. Jsem velice ráda, že jsem její služby využila :-) 

Petra

„Monča je super a hlavně dokáže nastartovat každého člověka na zdravý životní styl. Hodně mi pomohla i s cvičením.“

Lenka

„S Monikou cvičím dlouho, stala se mým průvodcem a poradcem v posilovně, kde jsem se nikdy necítila jistě, a upřímně, když víte, že na vás někdo čeká, hůř se hledají výmluvy, proč nejít. Vyhrazený čas věnuje opravdu jen mně, cvičení obměňuje, takže to není nuda, je na ni spolehnutí a vždycky se mi snažila vyjít vstříc. Teď jenom doufám, že mi to půjde stejně dobře i bez ní... Ale bude se mi stýskat .“

Tereza 

Tato skvělá trenérka mě dostala do formy! Je úžasná, ale občas budete mít chuť ji zabít. U ní neexistuje slovo nemůžu, když můžete tohle vyslovit, tak můžete dát ještě jednu serii. Za mě super.

Vlasta 

Monča vám dá do těla, ale ví, proč to dělá a výsledky, které s ní dosáhnete, vám tu dřinu vynahradí :-) Její jídelníčky dávají smysl, jsou rozmanité včetně receptů a pokud vám něco nechutná, tak vám tu potravinu nahradí. DOPORUČUJI!!!

Adéla 

Mé první setkání s Mončou bylo původně kvůli mé mamče. Moje mamča chtěla změnit svůj životní styl a stravovací návyky k tomu jednoznačně patří. (Zakoupili jsme ji dvouměsíční výživový program).
Ted proč to ale píšu, jakmile jsem odešla z první schůzky (byla jsem naprosto nadšena a přesvědčená o tom, že Monča ví, co dělá), tak mi došlo, že chci i já jídelníček na míru a k tomu jsem si zakoupila i 20 lekcí.
Jídelníček je velmi pestrý, přizpůsobený mým chutím. Když Monče řeknu, že mi něco nechutná, tak hned hledá způsob, čím danou ingredienci nahradit. Hlady opravdu netrpím! Jídla mi moc chutnají a na každé jídlo se těším.
A tréninky ve fitku konečně dostaly smysl, díky Monče, která mi pomáhá k vysněné postavě. Chodím cvičit pravidelně již druhým rokem, ale až teprve ted můžu říct, že se dostavují výsledky. Za to vděčím Monče za její skvělý tréninky a jídelníček, bez kterého by to nešlo tak dobře.“

Monika

„Monika je proste skvělá trenérka, nikdy jsem se necítila líp a nebyla jsem v lepší formě. Cviky obměňuje, kontroluje správné provedení a umí pořádně namotivovat. Cvičení s ní je TOP a efektivní. Moc dekuju!.

Michaela 

„K Monce chodím 3x týdně a jsem s ní velice spokojená. Její tréninky jsou zajímavé a efektivní a rozhodně to není žádná rychlokvaška. Ví, o čem mluví, dbá na správné provedení cviků a držení těla. Za mě 10 z 10, jen tak dál,Mony!“

Markéta 

Na podzim 2017 za mnou přišel přítel a bráška, že pro mě mají překvapení. Doufala jsem v nové auto, dovolenou a nebo jednorožce, ale hoši vymysleli něco jiného. Dostala jsem Moniku.

Přišli s tím, že mi zaplatí cvičení a jídelníčky a že dostávám jedinečnou možnost zkusit něco nového.
Mno moje reakce je moc nepotěšila, ve škole jsem nesnášela povinné hodiny tělocviku, vzpomínka na ječícího tělocvikáře mě děsí ve snech do dnes a představa ,,já a v posilovně" mě děsila ještě víc. Slíbila jsem, že to zkusím, ale jak to jen šlo volání na obdržené telefonní číslo oddalovala.

Po Vánocích jsem ale na sebe dostala vztek a zavolala, hovor provázel skoro infarkt, ale milý hlas v telefonu mě uklidnil. Po první schůzce jsme věděla, že tohle musim a chci zkusit. Jídelníček přišel v zápětí a ja už křižovala uličky obchodu a objevila i ty ve kterých jsem nikdy nebyla.
Koupila jsem si botky na cvičení a 8.1.2018 naklusala do posilovny.

Po dvou měsících se cítím skvěle. Jídelníček je navržen bezvadně. Nechybí mi nic, dokonce ani můj milovaný bůček.

Monika tuhle cestu se mnou neměla snadnou, jelikož jsem několikrát omarodila a nemohla docházet na cvičení, ale nevzdala jsem se a Monika také ne. Dává mi řádně do těla, ale zároveň mě hlídá a kontroluje zda je všechno v pořádku. Cvičení naplánovala, tak aby vyhovovalo mě a i mému zdravotnímu stavu.

Váha mě sice teď po nemoci trochu zlobí, ale centimetry šly dolů krásně. Cítím se bezvadně, do schodů nemám infarkt a nosím i menší oblečení.

Všem co nevědí jak jít za svým lepším ,,JÁ" Moniku doporučuji. To jak mi vrací sebevědomí a pracuje se mnou je úžasné.
Ví co dělá, je to člověk na pravém místě.

Touto cestou Ti Moniko, ještě jednou moc děkuji a jsem ráda, že jedeme dál. Tohle za to opravdu stojí."

Martin 

Není jednoduché se změnit. Je to dost náročné, ale když to člověk udělá, tak se bude divit, jak může vypadat. Díky zkušenostem a znalostem Moniky se přestávám stydět za to jak vypadám, ale naopak se tím chlubím.

Petr 

„V minulosti jsem poznal více výživových poradců, ale u Moniky Surmajové jsem byl v příjemném šoku. Jídelníček přesně na individuální míru, potřeby a chutě, rozhodně ne dieta. Pokud chcete cvičit, dostanete spoustu inspirace. A jednu velkou přidanou hodnotu u Moniky najdete. Komplexní pohled na věc. Velmi dobře propojuje tělo s vaší psychikou. S tímhle neoddělitelným potom pracuje ve svých úvahách. Sám dělám s lidmi a mohu potvrdit,že Monika má příjemný, respektující a poctivý přístup k dané zakázce a člověku osobně. Neprodává výživové doplňky a do žádných nenutí ani nenabízí. Prostě to pro ni není byznys s hubnutím. Takže jsem velmi spokojen a Moniku vřele doporučuji. Mám 7 kilo dole za pár měsíců. Ať je víc takhle profesionálních a šikovných lidí. Díky za péči .“

Zdeněk 

Chodím k Monice asi 4měsíce. A slogan dostanu tě do formy je v jejím případě na místě. Nejenže mě dostala do formy, ale zároveň mi pomohla dostat z mého těla i to, co bylo nežádoucí. Celková její propracovanost a důslednost vůči mojí osobě byla a je na skvělé profesionální úrovni. Až při cvičení a konzultaci s jejím odborným názorem a dohledem jsem si začal uvědomovat, kde jsou moje slabyiy. Ty se neustále snaží vyrovnávat dle rozsahu pohyblyvosti mého těla. Vím, a ona taky, že nedodržuji jídelníček dle jejího doporučení. I přesto má trpělivost a snaží se dělat, co umí a co je mému tělu prospěšné. Za dobu naší spolupráce ví, kde přitlačit a kde ubrat. Doporučuji Monču pro výběr nezávazného,, ale vinikajícího tréningového a výživového poradce. Je přirozená a lidská.“

Lukáš 

Nikdy jsem nebyl (a nebudu) ten, kdo na sobě nosí 8 % tuku. Ale byly doby, kdy jsem se alespoň občas hnul z gauče dál, jak k lednici. S přestěhováním Hadráka do jiných prostor mě ale přestalo cvičení bavit úplně. Dochodil jsem (sporadicky) svou roční permici a byl konec. Zato zbylo víc času na pivko, pizzu, klobásy... Blbý na tom bylo, že moje rozbitá váha najednou začala ukazovat čísla jako 80, 81, 82 kg. 

Jednou ale přišel den, kdy už jsem se na sebe nechtěl dál dívat ani já. Řekl jsem si: "Sakra, takhle to nechceš. Vaříš furt jedno a to samý, ani zeleninu nežereš. Kdys měl naposled tuňáka? Nebo cottage? A to věčně nafouknutý břicho???"
A tak jsem napsal starý známý. No, spíš starý, jak známý. Teda vlastně obráceně, protože stará není ani náhodou.
...A tak jsem jsem se ocitnul na zelený židličce, jen v trenkách. TOHLE BUDE EPICKÝ... Židle na mě působila jak elektrický křeslo, ale díky zelený barvě, kterou mám i já v ložnici, jsem se nerozbrečel a neutekl. Otázka zněla jasně: "Kolik dolu?" A já na to: "Pět." Dobře jsem si všimnul, jak vyvalila oči. Udělala to opatrně, abych si nevšimnul. Jenže já na ní můžu oči nechat a tak mi to neuniklo... :-D Ale chápal jsem ji. Nejsem zrovna člověk, kterej v ostatních lidech budí nějak moc důvěry. Asi taky proto s nikym nechodim. Teda přesnější je "nikdo nechodí se mnou".
Podmínkou bylo, že nechci cvičit. Musí to bejt v jídle. A tak jsme se do toho dali. Bylo 23. 5. 2017, vážil jsem 80 kg a při odchodu byla Monči jistota, že už se nikdy neuvidíme, doslova hmatatelná.
Jídelníček dorazil o víkendu a já se v neděli večer postavil poprvé ke sporáku s novými recepty a hromadou surovin, který jsem doteď znal jenom z obrázků. Teď už to bylo jen na mně.
Dneska je 6. 7. 2017 a já byl na druhý kontrole. Mám 75 kg a mínus 7 cm v pase. Bez cvičení.
Co bude dál, ještě nevim.
Choďte k ní, ví co dělá a zaslouží si bejt jednou za vodou :-)“

Pavel 

Po roce trénování na základě sbírání informací svépomocí z internetu, jsem se rozhodl zkusit trénovat pod odborným dohledem jak nad tréninkem, tak i nad stravou. Nakoplo mě to o pořádný kus dál. Za 3 měsíční session zaměřený na redukci; získaný posun na opasku o pár dírek méně a na mrtvém tahu z 80 kg na 120 kg. To mluví samo za sebe. Díky!

Instagram

Chcete se také dostat do formy?