Kdo říká, že nemá čas na zdravou stravu a cvičení, si bude muset dříve nebo později najít čas na nemoc

Monika Surmajová

narozena 14. 12. 1976

Miluji svoji práci. Po letech hledání, přešlapech a několika vyhořeních jsem konečně našla svoje poslání. Pomáhat lidem plnit jejich cíle. Ať už je to snaha zhubnout, nabrat svalovou hmotu, nebo optimalizovat jídelníček. Mít práci jako koníčka byl můj sen.

Mým cílem je ukázat druhým, že nemusí trpět ve svém těle, pokud s ním nejsou spokojení. Nemusí každé ráno odvracet tvář od zrcadla. Nemusí se potýkat s nemocemi spojenými s nezdravým životním stylem. Naše těla jsou věrným odrazem toho, co jíme. A tím, co děláme. Nebo spíš neděláme? Už jste někdy potkali někoho, kdo by činil to samé stále dokola a dostal jiný výsledek než předtím?

Postavte se své nadváze, podvýživě nebo nemocem. Řekněte: "Už dost, chci změnu"! Pomůžu Vám. Společně zvládneme překonat úskalí a dosáhnout Vašeho cíle. Jste jen krůček od splnění svého snu! Stačí jen napsat, zavolat, nebo si vybrat službu, která Vás nejvíce oslovila. Těším se na Vás! 

Váš výživový poradce a osobní trenér, Monika

Instagram

Absolvované kurzy a semináře

2015 kurz Fitness instruktor, trenér kulturistiky a osobní trenér kondičního posilování - Trenérská škola Petra Stacha, mistra Evropy, akreditovaný MŠMT

2015 kurz Sportovní výživa - současné trendy a limity - Nutris, akreditovaný Aliancí výživových poradců

2016 kurz Poradce pro výživu - Nutris, akreditovaný Aliancí výživových poradců

Přidejte se k Formování těla na FB!

Co takhle darovat zdraví?

Chcete se dostat do formy?