Existuje tisíce nemocí, ale zdraví jenom jedno

Blog o výživě 

Naše tělo je jako stroj v hodinách. Dokud se ozubená kolečka točí jak mají, můžeme se na ukazatel času spolehnout. Co se ale stane, když se jedno z koleček přestane točit? Celý stroj se zasekne a hodiny se zastaví. To samé se stane nám, pokud nebudeme o svá kolečka pečovat. Na tomto blogu se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste pochopili jak funguje lidský stroj, jak a čím ozubená kolečka promazávat a co se stane, když budeme servis zanedbávat. 

Líbíš se mi taková, jaká jsi. Nepotřebuješ zhubnout. Nebudu jíst ty hnusný jídla s tebou! Kdybys radši místo toho salátu uvařila pořádný jídlo. Tobě už stejně nic nepomůže. Už vám tohle partner řekl? Pak je tenhle článek určený právě pro vás.

Svalová křeč spojená s bolestí v lýtkách není nic, o co by člověk stál obzvláště v případě, kdy nás bolest probudí během spánku. Křeče dolních končetin mohu udeřit kdykoliv, takže i v polovině tréninku. Vzniká jako náhlá bolest spojená se stažením svalu a křečí. Obvykle pomáhá protažení nebo masáž. Jenže to neřeší příčinu. Ta může souviset s...

Taky jste se setkali s tvrzením, že intenzivní aerobní cvičení vede ke spalování svalové tkáně a jedině nízká intenzita cvičení je tou optimální pro spalování tuků? Vítejte ve světě mýtů!

Hubnutí problematických partií trápí celou řadu žen. Nejčastějším problémem jsou tvrdošíjné zásobičky na stehnech a zadečku. Při hubnutí ztrácí tuk tam, kde o to moc nestojí, ale to, čeho se chtějí zbavit, se drží a drží.

Postavte se už ke své nadváze čelem, přestaňte řešit diety z časáků, hladovět a vymýšlet blbosti. Není to efektivní a váš problém s nadváhou to vyřeší jen krátkodobě. Proč? Protože váš metabolismus díky hormonální nerovnováze neumí efektivně metabolicky pracovat!

Instagram

Přidejte se k Formování těla na FB!

Vykašli se na diety. Zhubni s low carb!

Hubnutí na dálku? Není problém!

Nevíš, čím obdarovat blízké? Daruj jim zdraví :-)

Buďte první, kdo se dozví o nových článcích, slevách či soutěžích

Přihlaste se k odběru, ať Vám neutečou!

Stále nevíte, jak se dostat do formy?