6týdenní program rychlohubnutí

Cena: 600,- Kč

Pro koho je vhodný: Pro pokročilé cvičence bez zdravotních potíží, kteří chtějí efektivně hubnout a podpořit stavbu svalové hmoty (pokročilým je myšleno jedince, který aktivně posiluje alespoň 5 - 6 měsíců).
Pro koho není vhodný: Pro začátečníky, osoby s kardiovaskulárními problémy a jinými zdravotními omezeními (diabetes, vysoký tlak, anémie apod.), osoby s omezením pohybového aparátu, starší 

osoby nad 50 let a děti do 15 let.

Kolikrát týdně budete cvičit: 6x (po-so). Sedmý den následuje pauza.

Kdy program obdržíte obdržíte: Ihned po úhradě služby. 

Co znamená program rychlohubnutí?

Rychlohubnoucí program je šestitýdenní intenzivní cvičební program využívající lineární a reverzní lineární periodizaci* na bázi dvou mezocyklů** a šesti mikrocyklů***. Každá svalová skupina se posiluje dvakrát týdně. V pondělí, v úterý a ve středu se používají převážně vícekloubé cviky. Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu, když se svalová skupina posiluje podruhé, se používají cviky izolované. 

Jak můžu díky tomu zhubnout?

Výběr cviků podporuje spalování tuku díky zvoleným cvikům a počtu opakování. Vícekloubé cviky a vyšší počet opakování spálí více energie během tréninku. Posilování s těžkými břemeny a nízkým počtem opakování prodlouží zvýšený výdej energie po jeho skončení. Program využívá kardiozrychlení na podporu spalování tuku a zrychlení regenerace a intenzifikační metodu, proto není problém dokončit většinu tréninků do jedné hodiny. Více informací o tréninku se dozvíte v zakoupeném programu.

Zakoupením služby souhlasíte s obchodními podmínkami.


*Lineární periodizace. LP znamená, že počty opakování jsou snižovány zatímco intenzita se zvyšuje. 

*Reverzní lineární periodizace. Obrácený postup lineární periodizace.

** Mezocyklus je několikatýdenní tréninkový úsek.

***Mikrocyklus je skupina několika tréninkových jednotek.

Pro objednání programu klikněte na tlačítko níže

Objednávkou služby souhlasíte s obchodními podmínkami

Dostanu tě do formy!